W kategorii dzieci 3-4letnich przyznano:

I miejsce - zespół z Przedszkola Niepublicznego Wesołe Misie, w składzie: Milena B., Hanna B., Maria N., Jonasz K., Nadia B.

II miejsce - zespół z Przedszkola Nr 15, w składzie: Lena W., Pola P.

III miejsce - zespół z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi, w składzie: Alicja M., Julia R., Gabriela J.

Jury podjęło decyzję o przyznaniu dodatkowego wyróżnienia Jonaszowi K. z Przedszkola Niepublicznego Wesołe Misie.

W kategorii dzieci 5-6letnich przyznano:

I miejsce - zespół z Przedszkola Nr 17, w składzie: Antonina T., Maja S.

II miejsce - zespół z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Elżbietanek Nr 2, w składzie: Maja L., Lena R., Franciszek W., Piotr G., Kornelia M.

oraz

zespól z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi, w składzie: Amelia Sz., Emilia C., Julia R.

III miejsce - zespół z Przedszkola Niepublicznego „Mali Nobliści”,  w składzie: Justyna S., Olga B., Iwo S., Karol K. , Filip B.

Jury podjęło decyzję o przyznaniu dodatkowych wyróżnień dla zespołu z Przedszkola Nr 17, w składzie: Maria Cz., Urszula M. oraz dla Leny W.   i Piotra M. z Przedszkola Nr 20.

W kategorii dzieci 5-6letnich przyznano również następujące nagrody za występy indywidualne (soliści):

I miejsce - Martyna T.z Przedszkola Nr 10 „Leśne Skrzaty” oraz Jacek M. z Przedszkola Nr 10 „Leśne Skrzaty”

II miejsce - Adam P. z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Elżbietanek Nr 2 oraz Weronika Sz. z Przedszkola Nr 10 „Leśne Skrzaty”

III miejsce - Dorota M. z Przedszkola Nr 3 oraz Helena G. z Przedszkola Nr 10 „Leśne Skrzaty”