Drodzy rodzice!

Rozpoczynamy dni otwarte w przedszkolu.
Wszystkie dzieci nowoprzyjęte do przedszkola na rok szkolny 2011/2012 zapraszamy od 2 czerwca na teren przedszkolny. Dzieci mogą bawić się z naszymi przedszkolakami i korzystać z urządzeń terenowych. Dzieci korzystające z dni otwartych w przedszkolu pozostają pod ścisłą opieką swoich rodziców. Nauczyciele w tym czasie nie odpowiadają za bezpieczeństwo „nowych” dzieci. Dni otwarte obowiązują przez cały czerwiec.

DODATKOWO!
Dnia 17. 06. o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci nowoprzyjętych. Na zebraniu poruszane będą sprawy adaptacyjne dziecka i rodziców, organizacyjne, rozkład dnia itp. Obecność obowiązkowa.

Dnia 28 i 29 czerwca o godzinie 15.00 – zajęcia adaptacyjne z dziećmi. Zabawy dzieci z nauczycielkami, konkursy.

Dnia 29 i 30 sierpnia o godzinie 10.00 – zajęcia adaptacyjne z dziećmi na terenie i w sali przedszkolnej, zajęcia plastyczne, gry i zabawy.
Zapraszamy dzieci i rodziców.