Przedszkole nr 10 "Le渘e Skrzaty" w Otwocku

Jad艂ospis

Prawid艂owe u艂o偶enie jad艂ospisu dostosowanego do potrzeb 偶ywieniowych Dziecka jest r贸wnie wa偶ne jak odpowiedni rozk艂ad zaj臋膰 dydaktycznych. Zachowanie w艂a艣ciwych proporcji bia艂ek, w臋glowodan贸w, t艂uszcz贸w i witamin to lokata w dobre zdrowie w dzieci艅stwie, kt贸ra zaprocentuje w doros艂ym 偶yciu.

Zapewniamy trzy smaczne domowe posi艂ki przygotowywane w ca艂o艣ci w naszym przedszkolu w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez rejonow膮 stacj臋 sanitarn膮.

JAD艁OSPIS

11.06 - 15.06.2018

Poniedzia艂ek

艢niadanie :Kakao , pieczywo mieszane z mas艂em, pier艣 gotowana z indyka, pomidor, herbata z cytryn膮 .

Obiad: Zupa jarzynowa , pulpety w sosie koperkowym, kasza gryczana ,sur贸wka wiosenna 艣mietan膮, kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Budy艅 , jab艂ko.

Wtorek

艢niadanie :Kawa mleczna, pieczywo mieszane z mas艂em, pasta z makreli, og贸rek zielony, szczypiorkiem, ,herbata z cytryn膮.

Obiad : Zupa og贸rkowa, nale艣niki z serem bia艂ym, polew膮 truskawkow膮 kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Herbata owocowa, dro偶d偶贸wka z jab艂kiem.

艢roda

艢niadanie: Kakao, pieczywo mieszane z mas艂em, kie艂bas膮 krakowsk膮 , pomidor, Herbata owocowa.

Obiad: Zupa kalafiorowa, potrawka z kurczaka, ziemniaki, sur贸wka z kapusty peki艅skiej ,nap贸j mi臋towo 鈥揷ytrynowy.

Podwieczorek: Herbata owocowa, ciasto dro偶d偶owe ;- wypiek w艂asny.

Czwartek

艢niadanie: Kakao pieczywo mieszane z mas艂em, ser 偶贸艂ty, rzodkiewk膮, szczypiorkiem, herbata z cytryn膮.

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, mizeria z 艣mietan膮 kompot wieloowocowy.

Podwieczorek :Kasza manna z sokiem, jab艂ko.

Pi膮tek

艢niadanie: Kawa mleczna, pieczywo mieszane z mas艂em, szynk膮 , pomidor , herbata mi臋towa.

Obiad: Zupa szczawiowa z jajkiem, ry偶 z polew膮 truskawkow膮, kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Arbuz, biszkopty.

Zastrzegamy mo偶liwo艣膰 zmiany jad艂ospisu.

OP艁ATA ZA 呕YWIENIE

OP艁ATA ZA POBYT