Przedszkole nr 10 "Le渘e Skrzaty" w Otwocku

Jad艂ospis

Prawid艂owe u艂o偶enie jad艂ospisu dostosowanego do potrzeb 偶ywieniowych Dziecka jest r贸wnie wa偶ne jak odpowiedni rozk艂ad zaj臋膰 dydaktycznych. Zachowanie w艂a艣ciwych proporcji bia艂ek, w臋glowodan贸w, t艂uszcz贸w i witamin to lokata w dobre zdrowie w dzieci艅stwie, kt贸ra zaprocentuje w doros艂ym 偶yciu.

Zapewniamy trzy smaczne domowe posi艂ki przygotowywane w ca艂o艣ci w naszym przedszkolu w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez rejonow膮 stacj臋 sanitarn膮.

JAD艁OSPIS

16.04 - 20.04.2018

Poniedzia艂ek

艢niadanie: Kakao , pieczywo mieszane z mas艂em, pasta z makreli, og贸rek kiszony, sa艂ata, herbata z cytryn膮 .

Obiad: Zupa kalafiorowa, kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki, sa艂ata z 艣mietan膮 jogurtow膮 , kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Herbatniki, jab艂ko, herbata owocowa.

Podwieczorek: Kanapki, herbata.

Wtorek

艢niadanie :Kawa mleczna, pieczywo mieszane z mas艂em, szynk膮 , pomidor, herbata z cytryn膮.

Obiad : Zupa szczawiowa z jajkiem, kluski leniwe z mas艂em i bu艂k膮 tart膮 , sur贸wka z marchewki i jab艂ka, kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Herbata owocowa, banan , chrupki kukurydziane.

Podwieczorek II: Kanapki, herbata.

艢roda

艢niadanie: Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z mas艂em, pasta z jajkiem, szczypiorkiem, papryka, Herbata owocowa.

Obiad: Zupa ry偶anka, pulpet w sosie, ziemniaki, buraczki gotowane, nap贸j mi臋towo 鈥揷ytrynowy.

Podwieczorek: Herbata owocowa, jogurt biszkoptowy, gruszka. .

Podwieczorek II: Kanapki, herbata.

Czwartek

艢niadanie: Kakao, pieczywo mieszane z mas艂em, pol臋dwica drobiowa, zielony og贸rek, herbata z cytryn膮.

Obiad: Zupa jarzynowa, schab duszony w sosie kasza p臋czak, sur贸wka z kiszonej kapusty, , kompot wieloowocowy.

Podwieczorek I: Herbata owocowa , wypiek w艂asny :ciasto piaskowe.

Podwieczorek II : Kanapki, herbata.

Pi膮tek

艢niadanie: P艂atki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z mas艂em, pasta z sera bia艂ego ,rzodkiewk膮 ,powid艂a 艣liwkowe, herbata mi臋towa.

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, marchewka gotowana, kompot

Podwieczorek: Ryz z musem jab艂kowym. Herbata owocowa..

Podwieczorek II :Kanapki ,herbata.

Zastrzegamy mo偶liwo艣膰 zmiany jad艂ospisu.

OP艁ATA ZA 呕YWIENIE

OP艁ATA ZA POBYT