Przedszkole nr 10 "Le渘e Skrzaty" w Otwocku

Jad艂ospis

Prawid艂owe u艂o偶enie jad艂ospisu dostosowanego do potrzeb 偶ywieniowych Dziecka jest r贸wnie wa偶ne jak odpowiedni rozk艂ad zaj臋膰 dydaktycznych. Zachowanie w艂a艣ciwych proporcji bia艂ek, w臋glowodan贸w, t艂uszcz贸w i witamin to lokata w dobre zdrowie w dzieci艅stwie, kt贸ra zaprocentuje w doros艂ym 偶yciu.

Zapewniamy trzy smaczne domowe posi艂ki przygotowywane w ca艂o艣ci w naszym przedszkolu w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez rejonow膮 stacj臋 sanitarn膮.

JAD艁OSPIS

19.02 - 23.02.2018

Poniedzia艂ek

艢niadanie: Kakao, pieczywo mieszane z mas艂em, st贸艂 szwedzki : kie艂bas膮 szynkow膮 , sa艂ata ,pomidor.

Obiad: Zupa ry偶anka, schab duszony z warzywami, ziemniaki, sur贸wka z kiszonego og贸rka i marchewki, kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Kisiel z owocami , chrupki kukurydziane.

Wtorek

艢niadanie: Kakao , pieczywo mieszane z mas艂em, st贸艂 szwedzki :pol臋dwica drobiowa, sa艂ata lodowa, og贸rek kiszony.

Obiad : Zupa jarzynowa , nale艣niki z serem bia艂ym, polew膮 truskawkow膮,

kompot wieloowocowy.

Podwieczorek : Jab艂ko, herbatniki..

Podwieczorek II: Kanapki, herbata.

艢roda

艢niadanie: Kawa mleczna, pieczywo mieszane z mas艂em, st贸艂 szwedzki : pasta z jajka, szczypiorem, rzodkiewka.

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki, sur贸wka z czerwonej kapusty, nap贸j mi臋towo 鈥揷ytrynowy.

Podwieczorek: Kasza manna z sokiem , gruszka,

Podwieczorek II: Kanapki, herbata.

Czwartek

艢niadanie: Makaron na mleku, pieczywo mieszane z mas艂em, st贸艂 szwedzki: ser bia艂y , powid艂a 艣liwkowe.

Obiad: Zupa grochowa, potrawka drobiowa , ry偶 ,marchewka gotowana kompot wieloowocowy.

Podwieczorek I: Racuchy dro偶d偶owe, herbata owocowa.

Podwieczorek II : Kanapki, herbata.

Pi膮tek

艢niadanie: Kawa mleczna, pieczywo mieszane z mas艂em, st贸艂 szwedzki: szynka gotowana, pomidor, sa艂ata.

Obiad: Zupa z kiszon膮 kapust膮 , kotlet z jajka, ziemniaki, buraczki gotowane, kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Jogurt, chrupki kukurydziane.

Podwieczorek II :Kanapki ,herbata.

Zastrzegamy mo偶liwo艣膰 zmiany jad艂ospisu.

OP艁ATA ZA 呕YWIENIE

OP艁ATA ZA POBYT