Przedszkole nr 10 "Leťne Skrzaty" w Otwocku

Aktualno┼Ťci

Dni adaptacyjne w naszym przedszkolu

Zapraszamy na Dni Adaptacyjne w naszym przedszkolu,

kt├│re odb─Öd─ů si─Ö 27 i 28.08.2018r.

od godziny 10 do 11.30

Spotkanie z Rodzicami dzieci nowoprzyj─Ötych

Zapraszamy wszystkich rodzic├│w dzieci nowoprzyj─Ötych na spotkanie,

kt├│re odb─Ödzie si─Ö 27.06.2018r. (┼Ťroda) o godzinie 16.00 w naszym przedszkolu.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny 2018

Dzień Rodzinny w Przedszkolu.

PIKNIK RODZINNY W ÔÇ×LE┼ÜNYCH SKRZATACHÔÇŁ

Sobota 16 czerwca 2018 od 11:00 do 15:00

Przedszkole nr 10 ÔÇ×Le┼Ťne SkrzatyÔÇŁ

ul. Kochanowskiego 6, Otwock

W programie:

• prowadz─ůca cz─Ö┼Ť─ç artystyczn─ů Pani Laura ┼ü─ůcz
  • rozstrzygni─Öcie konkurs├│w: recytatorskiego i j─Özyka angielskiego
  • wyst─Öpy naszych przedszkolak├│w
  • zabawy dla dzieci i doros┼éych (malowanie twarzy, "Festiwal kolor├│w")
  • co┼Ť dla ┼éasuch├│w (grill, kawiarenka, w┼éasne wypieki, lody, popcorn, wata cukrowa)
  • pokaz stra┼╝acki
  • zamek dmuchany, alpaki
  • Oficjalne otwarcie Wernisa┼╝u ÔÇ×Las i jego mieszka┼äcyÔÇŁ Absolwenci dla Przedszkola Galeria przy schodach

Gwarancja dobrej zabawy!!!

Bezpieczeństwo danych RODO

Podstawowe informacje.

Od dnia 25.05.2018 r. wchodz─ů przepisy RODO, zgodnie z kt├│rymi publikujemy podstawowe informacje
dotycz─ůce Ochrony Bezpiecze┼ästwa Danych w naszej plac├│wce.

Administratorem danych osobowych jest:
Przedszkole nr 10 ÔÇ×Le┼Ťne SkrzatyÔÇŁ w Otwocku  Reprezentowana przez Dyrektora Pani─ů Ewelin─Ö Pszcz├│┼ékowsk─ů

Obecnie Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (zgodnie z przepisami RODO) w naszej plac├│wce od dnia 25.05.2018 jest:
pan Aleksander Jaszczo┼ét,
Podajemy dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych, do którego należy zgłaszać ewentualne przypadki naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych:
numer telefonu: 505899819.

Informujemy, ┼╝e:
1. Odbiorcami danych osobowych s─ů wszyscy Pracownicy Przedszkola adekwatnie do zakresu obowi─ůzk├│w.
2. Dane osobowe przetwarzane b─Öd─ů, w celu realizacji ustawowych i statutowych zada┼ä Szko┼éy i nie b─Öd─ů udost─Öpniane podmiotom innym, ni┼╝ upowa┼╝nione na podstawie przepis├│w prawa.
3. Dane osobowe przetwarzane b─Öd─ů w okresie niezb─Ödnym do realizacji Pa┼ästwa obs┼éugi oraz w zgodzie z wymogami prawa.
4. Okresy przechowywania danych poszczeg├│lnych kategorii reguluj─ů przepisy Ustawy Prawo O┼Ťwiatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2017 r., poz. 59 z p├│┼║niejszymi zmianami).
5. Przys┼éuguje Pa┼ästwu prawo do dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych, ich sprostowania, modyfikacji, usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania, a tak┼╝e prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
6. Przys┼éuguje Pa┼ästwu prawo do cofni─Öcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem (jest to ÔÇ×prawo do bycia zapomnianymÔÇŁ). Mo┼╝na tego dokona─ç bezpo┼Ťrednio w sekretariacie szko┼éy.
7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak┼╝e w przypadku braku niekt├│rych danych, nie b─Ödziemy w stanie ┼Ťwiadczy─ç Pa┼ästwu wszystkich us┼éug.

Feryjne osi─ůgni─Öcia naszych przedszkolak├│w

Maks K. z grupy "S├│wki" osi─ůgn─ů┼é super wyniki w Narciarskim Kursie Feryjnym.

Serdecznie Gratulujemy.

WP┼üATY NA RAD─ś RODZIC├ôW